Mass Effect: Black eye


You are not connected. Please login or register

H-13 „Heracles“

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 H-13 „Heracles“ za Sat Jul 08, 2017 1:41 pm

Admin

avatar
Admin
H-13 „Heracles“



[You must be registered and logged in to see this image.]

Bojové vozidlo expedice zvané "Heracles" bylo navrženo speciálně pro průzkumný tým Expedice Black Eye. Své jméno dostalo podle hrdiny z řeckých dějin, který měl splnit bájných 13 nesplnitelných úkolů. Stejně jako zmiňovaný hrdina dokáže M-13 překonat nepřekonatelné.  I když má poněkud stísněný interiér pro větší počet lidí, je M-13 dostatečně malé, může být přepravováno v nákladovém prostoru a vysazeno prakticky na libovolném světě.
Díky svému věžovému urychlovači hmoty ráže 175 mm a koaxiálnímu kulometu dokáže Heracles palebnému týmu zajistit nejen přepravu, ale i střeleckou podporu. Jelikož průzkumný tým, může být nasazen na prakticky jakékoliv planetě, je Heracles neprodyšně uzavřen a vybaven mikrotryskami pro použití na planetách s nízkou gravitací.
Heracles je poháněno uzavřenou palivovou buňkou na vodíkovo-kyslíkové bázi a disponuje dostatečně velkým jádrem elementu nula. Toto jádro sice nedokáže vynulovat veškerou hmotu vozidla, ale i přesto ji umí snížit natolik, aby bylo možné vozidlo bezpečně shodit z fregaty. V kombinaci s tryskami navíc umožňuje Heraclovi vyprostit se z obtížného terénu.

Zobrazit informace o autorovi http://black-eye.forumotion.eu

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru