Mass Effect: Black eye


You are not connected. Please login or register

Zaměření vaší postavy

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Zaměření vaší postavy za Sat Jun 24, 2017 8:25 pm

Admin

avatar
Admin
Zaměření (Class):

Určuje, pro jakou oblast, nebo kombinaci oblastí máte „nadání“.

Adept – Biotický specialista
Voják – Specialista na boj
Technik/ Inženýr  – Specialista na techniku
Vanguard – kombinace biotiky a bojových schopností
Sentinel – kombinace biotiky a technických schopností
Infiltrátor – Kombinace technických a bojových schopnostíAdept


Adept je velmi silný biotik, díky tomu, může pohybovat předměty nebo dokonce i s nepřáteli za pomocí své mysli. Při hraní se tato síla většinou používá pro zastavení/utlumení velké útočné síly.  Adepti mají všechny biotické schopnosti, ale mohou nosit pouze lehkou zbroj a také mohou mít specializaci pouze na pistoli. Nemají žádné technické dovednosti.Schopnosti:
Spoiler:


Lehké brněníPistolsThrowLift Unlocked at Throw 6  Warp


Singularity Unlocked at Warp 7


Barrier


Stasis Unlocked at Barrier 4


Pull Unlocked at Singularity 2


Shockwave Unlocked at Pull 2
Voják


Voják je tvrdý válečník, který si poradí v celé řade nepříjemných situací. Vojáci mají vylepšené zdraví a největší výběr zbraní. Ve hře jsou jejich úkolem ty nejtěžší boje, musí si umět vybrat dobrou zbraň pro danou taktickou situaci a vypořádat se s nepřáteli.
Voják se může specializovat na všechny zbraně a je to jediné zaměření, které se specializuje na útočné pušky. Vojáci začínají se střední zbrojí ale mohou také nosit těžkou zbroj. Jejich největší slabina je nedostatek biotických a technických schopností.Schopnosti:
Spoiler:

Pistols      


Shotguns Unlocked at Pistols 4
Assault RiflesSniper Rifles Unlocked at Assault Rifles 7Combat ArmorFirst AidAssault TrainingFitness Unlocked at Assault Training 5Adrenaline RushGranade


InženýrJe to technický specialista, schopný rychle a jednoduše manipulovat s okolním prostředím a opravovat nebo upravovat technické vybavení. Ve hře se inženýr soustředí bud pro léčení svých spolubojovníků a nebo taktické poškozování nepřátel (vyřazení zbraní nebo snížení štítů).
Inženýři mají přístup ke všem technickým schopnostem, ale mohou nosit pouze lehkou zbroj a naučit se specializaci na pistol. Nemají žádné biotické schopnosti. Technické schopnosti se používají pro oslabení/poškozování nepřátel – mohou například používat miny. Dále mají talenty jako je „První pomoc“ nebo „Léčení“ což z nich dělá velmi dobré léčitele.Schopnosti:
Spoiler:

Basic armorPistolsFirst AidDecryptionHacking Unlocked at Decryption 7ElectronicsDamping Unlocked at Electronics 4Medicine Unlocked at First Aid 5OverloadIncinerate Unlocked at Overload 2Combat DroneCryo Blast Unlocked at Combat Drone 2AI Hacking Unlocked at Cryo Blast 2Sentry TurretSabotage


InfiltrátorInfiltrátor je bojově-technická specializace, díky tomu poráží nepřátelé stylem: rychle vyřadit a zabít. Tito vojáci se zaměřují na zajišťování alternativních cest, získávání přístupu k dobrému vybavení a v boji také získávání výhod nad nepřítelem.
Infiltrátoři mají směs bojových a technických schopností. Mohou získat specializaci na pistoli nebo odstřelovací pušku, začínají s lehkou zbrojí (v průběhu hry mohou nosit i střední zbroj), a mají možnost používat mnoho technických schopností pro vyřazení a ochromení nepřátel.Schopnosti:
Spoiler:

Pistols      


Sniper Rifles Unlocked at Pistols 5Tactical Armor
Fitness Unlocked at Tactical Armor 5ElectronicsDamping Unlocked at Electronics 4DecryptionFirst Aid Unlocked at Decryption 7Tactical Cloak


Incinerate Unlocked at Tactical Cloak 2AI Hacking Unlocked at Incinerate 2OperativeGranade (sticky)Overload
Sabotage

Sentinel


Sentinelové za použití technických a biotických sil manipulují s okolním prostředím, vyřazují nepřátelé nebo brání členy party. Ve hře je jejich úkolem chránit jednotku prostřednictvím kinetické bariéry a léčit ji pomocí vylepšeného zdravotnického výcviku.
Sentinelové nemají žádné specializace na zbraně nebo zbroje, ale dobře to umí s pistolí. Sentinel je překvapivě zdatný, s přístupem k mnoha talentům, které posilují štíty, spolu s biotickou bariérou.Schopnosti:

Spoiler:

Throw


Lift Unlocked at Throw 7


Decryption


First AidMedicine Unlocked at First Aid 5BarrierStasis Unlocked at Barrier 6Electronics Unlocked at Decryption 4

Warp Unlocked at Throw 2Tech ArmorOverload Unlocked at Tech Armor 2Cryo Blast Unlocked at Overload 2Lift Grenade Unlocked at Level 6Fitness


VanguardVanguard je mocným válečníkem, jenž v sobě spojuje útočné schopnosti adepta a vojáka. Může používat celou řadu zbraní a zbroj, a zároveň i biotické schopnosti. Ve hře se zabývá převážně rychlou, brutální likvidací nepřátel.
Vanguardi jsou v první lini celé jednotky. Jejich biotická síla a bojový potenciál pro vyřazení nepřátel, zeslabení štítu nepřátel nebo posílení svého štítu z nich dělá velmi mocného protivníka. Vanguardi používají lehkou zbroj a mohou nosit i střední, mohou se také specializovat na brokovnice a pistole.Schopnosti:

Spoiler:

Pistols      


Shotguns Unlocked at Pistols 4Assault TrainingTactical Armor Unlocked at Assault Training 5Throw


Lift Unlocked at Throw 6


Warp


Barrier Unlocked at Warp 4ChargeShockwave Unlocked at Charge 2Pull Unlocked at Shockwave 2NovaFitness


Zobrazit informace o autorovi http://black-eye.forumotion.eu

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru