Mass Effect: Black eye


You are not connected. Please login or register

Úvodní Příběh

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Úvodní Příběh za Mon Apr 10, 2017 9:26 am

Admin

avatar
Admin
IN PROGRESSProbudili jste se z kryospánku na centrální transportní vesmírné stanici Aurora společnosti Uroboros. Že Vám to nic neříká? Po nabrání vědomí můžete mít dočasnou ztrátu paměti, ale nemějte obavy. Připravili jsme pro vás úvodního průvodce, který vám vše vysvětlí a pomůže si vzpomenout. Čtěte dál...

Expedice Black Eye

Dne 10. 2. 2133

Vznikla neoficiální společnost Uroboros pod vedením turianů - technologicky nejvyspělejší rasy v Mléčné dráze. Jednalo se převážně o techniky a vědce. Jejich úkolem bylo zkoumání hmotových vysílačů a možností cestování mezi galaxiemi. I přes mnohé nezdary se stal výzkum úspěšný a přilákal pozornost salarianů i quarianů, kteří se k projektu přidali. Projekt se začal rozrůstat a přinášel výsledky. Bylo vyvinuto několik prototypů, které byly teoreticky schopné cestovat za hranice naší galaxie.

5. 8. 2176

Zkonstruována Aurora - vesmírná stanice inspirovaná Citadelou, která je schopná pojmout obrovský počet bytostí různých ras (zde se právě při čtení nacházíte), lodí a vlastně všeho, co potřebujete. Jedná se o její zmenšenou verzi pohyblivou napříč mezigalaktickým prostorem a také je to vaše centrální základna, kde se nachází většina kryo kapslí.

12. 4. 2180

Instalace kryogenních kapslí
Provedena spousta testů

2183

Objevení Smrťáků a kolektorů
Shepard se stává hrdinou

2184

Hrozba Smrťáků a možnost zničení galaxie, se stala velice reálnou. Společnost Uroboros začala jednat a spustila projekt "Expedice Black Eye", který měl za úkol najít vhodné místo k životu mimo naši galaxii pro rasy přihlášené do projektu. Našel se obrovský počet dobrovolníků na všemožné pozice. Od techniků, vědců, přes členy s bojovým výcvikem, až například po barmany. Výběrové řízení bylo poněkud přísné a prošli jen ti, kterých psychologický profil a dovednosti pasovali pro projekt.

7. 9. 2185

Aurora vyráží napříč vesmírem hledat nový domov...

Současnost

Celých 800 let jste spali v kójích, než vaše expedice dorazila do zcela neprobádané galaxie. Nacházíte se na okraji "Black Eye", kde na vás čeká spousta světů k prozkoumání. Jste pro začátek velmi důležití a závisí na vás životy všech cestujících na Auroře. Nevíme, co vás tu čeká a velká opatrnost je na místě. Pro možnost setkání s novými rasami je vaše AI vybavena univerzálním překladatelem, který dokáže rozpoznat a naučit se jakýkoliv komunikační jazyk. Vašim úkolem je najít vhodné místo k životu pro všechny rasy. Váš nový domov na vás čeká.

Hodně štěstí v průzkumu!

Zobrazit informace o autorovi http://black-eye.forumotion.eu

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru