Mass Effect: Black eye


You are not connected. Please login or register

Popis schopností

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Popis schopností za Sun Jul 09, 2017 2:34 pm

Admin

avatar
Admin
Výcvik:


Lehké brnění
Tato schopnost vám umožňuje nosit lehké brnění. Neochrání vás sice tolik jako těžká zbroj, ale jak se říká „lehká zbroj znamená lehké nohy“. Je vhodná pro povolání v zadní linii, nebo pro tiché infiltrátory, kteří se potřebují někam nepozorovaně dostat.


Pistols
Výcvik střelby z menší zbraně. Jak už jistě chápete, tato schopnost vám umožňuje střílet z menších zbraní. Stupeň schopnosti určuje, jak moc jste se zbraní zruční a přesní.


Shotguns
Výcvik střelby z brokovnice. Stupeň schopnosti určuje, jak moc jste se zbraní zruční a přesní.


Assault Rifles
Výcvik střelby z útočných zbraní. Stupeň schopnosti určuje, jak moc jste se zbraní zruční a přesní.


Sniper Rifles
Výcvik střelby z odstřelovacích zbraní. Stupeň schopnosti určuje, jak moc jste se zbraní zruční a přesní.


Těžké brnění
Tato schopnost vám umožňuje nosit těžké brnění. Má lepší štíty a ochrání vás nejlépe, jak je možné. Na druhou stranu vám ubere na obratnosti a tichosti.


First Aid (První pomoc)
Kurz první pomoci. Podle stupně určuje, jak moc jste zběhlí v anatomii a jak těžké zranění dokážete ošetřit.


Medicine
Vylepšení předchozí schopnosti. Máte už velké znalosti anatomie a lékařský výcvik a můžete provádět i složitější úkony, než je první pomoc. Jste schopni operovat i mimo zdravotnické zařízení. Určeno především pro doktory.


Assault Training
Poskytuje vám výcvik boje na blízko a zvyšuje poškození, která učiníte.


Fitness
Určuje vaši fyzickou kondici. Tato schopnost vás dělá lepší v boji na blízko, v obratnosti a zvyšuje poškození, která učiníte. Také vám dovoluje unést více věcí a zvednout těžší břemena.


Adrenaline Rush
Pokud máte tuto schopnost, jste v boji schopni snést mnohem větší zranění a bude vás méně omezovat. V návalu adrenalinu dokážete také zvedat těžší břemena než obvykle. Pokud jste však mimo boj, vaše hranice se vrátí zpátky na normální úroveň.


Granade
Umožňuje vám používat granáty. Podle úrovně můžete používat i časované, nebo jinak vylepšené granáty, bez toho abyste se vyhodili do vzduchu.


Technika:Decryption
Tato schopnost vám dává znalosti odemykání systému dveří a různých úložných kontejnerů. Podle úrovně dokážete otevírat dveře a úložiště s větším stupněm zabezpečení.


Hacking
Vylepšení předchozí schopnosti. Kromě dveří a zámků jste schopni nabourat se do systémů počítačů, robotů, a zabezpečovacích systémů. Složitější systémy vyžadují vyšší level.


Electronics
Umožňuje vám opravovat elektroniku a techniku. Díky této schopnosti jste zkušení v chodu všech technologických vychytávek a tak máte i vylepšené obranné štíty. Kromě elektroniky můžete opravovat lodě, pozemní nástroje a uni-nástroje.


Damping
???????? Změnila bych název a dala bych pod to schopnost používat miny (přetížení, sabotáž, výbuch)


Overload
Tato schopnost vám dovolí přetížit nepřátelské štíty, techniku a syntetiky. Podle úrovně je buď oslabíte ve funkci, nebo úplně vyřadíte.


Incinerate
Z vašeho omni-toolu vyšlete na nepřítele hořící vysoce explozivní plasmu. Při zasažení nepřítele bez štítu, plasma exploduje přímo na těle a způsobí veliká poškození tkáně, nebo přístrojů. Poté dochází k sekundárnímu poškození nepřítele ohněm a žárem.


Combat Drone
Máte schopnosti a znalosti na vytvoření drona. Dron má široké využití, ale používá se především v boji, kde může sám útočit, nebo zneškodnit nepřátelské bariéry. Sám má ovšem malou životnost.


Cryo Blast
Schopnost vyslat z omni-toolu super-ochlazené subatomární částice schopné zmrazit nepřítele v určitém dosahu, především při zásahu. Pokud máte dostatečnou úroveň ve schopnosti „combat drone“, můžete touto schopnost vylepšit i svého drona.

Zobrazit informace o autorovi http://black-eye.forumotion.eu

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru